fbpx
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


 
WITAJ NA

I KONGRESIE WIEDZY O SZKOLENIU PIŁKARSKIM DZIECI


KWOSP DZIECI


Szkolenie dzieci na przestrzeni lat zmieniło się diametralnie. Aby wyszkolić nowe pokolenie młodych piłkarzy, trzeba podążać za najnowszymi trendami.

Jak pracować z najmłodszymi? Jak robią to najlepsi i najskuteczniejsi w tej dziedzinie? Na Kongresie Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci każdego roku spotykamy się ze znakomitymi specjalistami treningu w kategoriach od U6 do U13.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRELEGENTACH
POZNAJ NASZYCH

PRELEGENTÓW


Marek Wanik

Trener z licencją Fußball-Lehrer (UEFA PRO), edukator w Akademii NFV w Dolnej Saksonii, w Barsinghausen (NFV-Sportlehrer), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, edukator 26 kursów wyrównawczych UEFA B dla trenerów piłki nożnej w Polsce.


PATRYK KAJDEROWICZ

Wicedyrektor Akademii Śląska Wrocław, ostatnio pracujący w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski do lat 19. Wcześniej między innymi w Akademii Hutnika Kraków (koordynator ds. szkolenia) oraz Akademii Rakowa Częstochowa. Twórca bloga "Piłkarski Edukator", trener edukator PZPN z licencją UEFA A.


Jakub Śpiegowski

Magister wychowania fizycznego (AWFiS Gdańsk), trener UEFA A. Pracuje jako trener najmłodszych dzieci od 2010 roku. Założyciel bloga www.pilkanoznadladzieci.pl, trener kadry wojewódzkiej ZZPN rocznika 2010, edukator PZPN oraz autor wielu publikacji na temat treningu piłkarskiego.SOBOTA 23 WRZEŚNIA

REJESTRACJA & WSPÓLNA KAWA

09:00-10:00ROZPOCZĘCIE KONGRESU

10:00-10:05


KOMUNIKACJA I COACHING W REALNYM ŚRODOWISKU TRENINGOWYM

JAKUB ŚPIEGOWSKI

10:05-11:15


ZASADY TWORZENIA TRENINGU OPARTEGO O ŚRODOWISKO GRY

PATRYK KAJDEROWICZ

11:15-12:45


PRZERWA KAWOWA

12:45-13:15


NOWOCZESNA METODYKA NAUCZANIA TECHNIKI

MAREK WANIK

13:15-14:45


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA: TRENING (MAREK WANIK)

15:30-16:45


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA: TRENING (JAKUB ŚPIEGOWSKI)

16:45-18:00


PODSUMOWANIE & ZAKOŃCZENIE KONGRESU

18:00-18:05

ZAREZERWUJ
SWOJE
MIEJSCE JUŻ TERAZ

POZNAJ NASZYCH

PARTNERÓW

FAQ

1Czym jest Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci?
Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci to wydarzenie, w którym udział wezmą najwięksi eksperci w dziedzinie szkolenia w Polsce, organizowane będzie co rok. I edycja KWOSP Dzieci odbędzie się 23 września 2023 roku w Łodzi.
2Kto jest organizatorem Kongresu Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci?
Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci to inicjatywa, której podjęli się założyciele Fundacji EkstraTrener, serwisu EkstraTrener.pl oraz twórcy podcastu "Jak Uczyć Futbolu" - Przemysław Mamczak i Paweł Szymański, we współpracy z Jakubem Śpiegowskim (Piłka Nożna Dla Dzieci).
3Gdzie i kiedy odbędzie się Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim?
KWOSP odbywać się będzie we wrześniu, w Łodzi. Pierwsza edycja odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26.
4Ile kosztuje bilet na Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim Dzieci?
To zależy. Od tego, kiedy kupujesz bilet. Najtańsze bilety są oczywiście dostępne w przedsprzedaży. Zawsze cenić będziemy tych, którzy najbardziej ufają nam i naszym inicjatywom.
5Co wchodzi w cenę biletu na KWOSP Dzieci?
Ze swojej strony zapewniamy nie tylko udział w Kongresie, ale i certyfikat dla każdego uczestnika, pakiet materiałów szkoleniowych, wodę, kawę i przekąski podczas przerwy kawowej oraz zniżkę na parking.
6Chcę kupić więcej biletów. Czy mogę liczyć na rabat?
Tak. Kupując bilet grupowy (minimum 5 osób) możesz zaoszczędzić pieniądze. Bilet grupowy jest tańszy o 30 zł także w przypadku 5 uczestników oszczędzasz 150 zł.
7Zakupiłem bilet na KWOSP Dzieci. Czy mogę go zwrócić?
Niestety, ale zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi. Ponieważ czas i miejsce naszego Kongresu są ogłaszane z wyprzedzeniem, natomiast liczba miejsc jest ograniczona, zaś chętnych jest zwykle więcej, musimy zadbać o odpowiednią frekwencję i umożliwienie udziału wszystkim zainteresowanym, podczas gdy każdorazowa rezerwacja wiąże się z jednoczesnym zablokowaniem miejsca innym osobom. W związku z powyższym prosimy o rozwagę i zastanowienie się przed zakupem biletu. Równocześnie informujemy, że w przypadku odwołania wydarzenia, bądź zmiany jego terminu organizator, na wniosek uczestnika, zwróci mu koszty zakupu biletu.
8Zmieniłem plany. Czy może za mnie do Łodzi przyjechać ktoś inny?
Tak, ale tylko jeżeli spełni określone warunki. Przy I KWOSP spotkaliśmy się z osobami, które czuły się skrzywdzone, gdyż zakupiły bilet w późniejszych fazach sprzedaży, a niektórzy, na kilka dni przed Kongresem, odkupowali wejściówkę od znajomego, który w przedsprzedaży skorzystał z najniższej ceny. Jeżeli chcesz zmienić nazwisko posiadacza biletu, masz takie prawo do środy 13 września. W takim przypadku jednak, nowo zgłoszony uczestnik musi pokryć różnicę w cenie biletu, względem obowiązującej w dniu zmiany (czyli: aktualna cena minus cena, za którą bilet został zakupiony). Jeżeli bilet zakupiony był w ostatniej fazie sprzedaży - nie trzeba więc niczego wyrównywać. Wystarczy e-mail na z nowymi danymi (imię, nazwisko, adres e-mail) oraz informacją za kogo pojawi się ta osoba. W przeciwnym przypadku do maila należy dołączyć potwierdzenie przelewu na dane, które uzyskać można kontaktując się z nami. Oczywiście wiadomość o zmianie nazwiska wysłana musi być z adresu tego, kto wykupił wcześniej bilet, a nie może się na KWOSP pojawić.
9Masz problem z zakupem biletu na KWOSP Dzieci? Chciałbyś o coś dopytać?
Pisz śmiało na . Na pewno odpowiemy, a postaramy się, by zrobić to jak najszybciej.

KONTAKT

FUNDACJA EKSTRATRENER,
BULWAR DEDALA 21/3 WROCŁAW,
POLSKA
T: +48 662 273 901 PRZEMEK
T: +48 507 158 017 PAWEŁ
M:
 

KUP BILET