fbpx
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


 
WITAJ NA

V KONGRESIE WIEDZY O SZKOLENIU PIŁKARSKIM


ANALIZA Z WYKORZYSTANIEM BAZ


Taktyka piłkarska ewoluuje z miesiąca na miesiąc. Systemy, które znamy z telewizyjnych transmisji, nie mają dziś wielkiego znaczenia. Znacznie istotniejsze jest to, jak poszczególne zespoły wyglądają w ujęciu funkcjonalnym.

Metodyka baz, nazywanych przez niektórymi strefami czy piętrami, pomaga odnaleźć się trenerowi nie tylko w boiskowej przestrzeni, ale i w określonym momencie gry. Na V KWOSP analizę z wykorzystaniem baz rozbierzemy na czynniki pierwsze, pokazując jak przy ich pomocy efektywniej szkolić, przenosić swoje pomysły na meczową rywalizację oraz analizować to, co dzieje się na boisku.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRELEGENTACH
POZNAJ NASZYCH

PRELEGENTÓW


???


???SOBOTA 16 GRUDNIA

REJESTRACJA & WSPÓLNA KAWA

09:00-10:00ROZPOCZĘCIE KONGRESU

10:00-10:05


WYKŁAD I

10:05-11:30


PRZERWA KAWOWA

11:30-12:00


WYKŁAD II

12:00-13:30


WYKŁAD III

13:30-15:00


PRZERWA OBIADOWA

15:00-16:00


WYKŁAD IV

16:00-17:30


PODSUMOWANIE & ZAKOŃCZENIE KONGRESU

17:30-18:00


AFTER PARTY

18:00-23:59
ZAREZERWUJ
SWOJE
MIEJSCE JUŻ TERAZ

STARTER
KIT

 • CENA BILETU
 • WSTĘP NA KONGRES
 • PUNKTY DO LICENCJI
 • MATERIAŁY SZKOLENIOWE
 • MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW
 • PRZERWA KAWOWA
 • PAKIET STARTOWY
 • AFTER PARTY
 • CERTYFIKAT

BILET POJEDYNCZY

PLN229

 • DO 30.09.2023
 • 1

BILET GRUPOWY

PLN199

 • DO 30.09.2023
 • 5

AFTER PARTY

PLN30

 • DO WYCZERPANIA MIEJSC
 
Konferencja jest rekomendowana przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

Każdy uczestnik otrzyma godziny do przedłużenia swojej licencji trenerskiej (3 punkty dla trenerów UEFA A, UEFA A Elite Youth, UEFA B, UEFA/Grassroots C, Grassroots D lub 2 punkty dla trenerów UEFA PRO)

POZNAJ NASZYCH

PARTNERÓW

FAQ

1Czym jest Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim?
Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim to wydarzenie, w którym udział wezmą najwięksi eksperci w dziedzinie szkolenia w Polsce, organizowane będzie co rok. V edycja KWOSP odbędzie się 16 grudnia 2023 roku we Wrocławiu.
2Kto jest organizatorem Kongresu Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim?
Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim to inicjatywa, której podjęli się założyciele Fundacji EkstraTrener, serwisu EkstraTrener.pl oraz twórcy podcastu "Jak Uczyć Futbolu" - Przemysław Mamczak i Paweł Szymański.
3Gdzie i kiedy odbędzie się Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim?
KWOSP odbywać się będzie w na przełomie roku we Wrocławiu. Piąta edycja odbędzie się w OH KINO Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich 2-4.
4Czy za Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim otrzymam punkty do licencji trenerskiej?
Tak, każdy trener, który kupił bilet i zarejestruje się przez platformę PZPN24 otrzyma punkty do licencji trenerskiej: 3 punkty (UEFA A, UEFA A Elite Youth, UEFA B, UEFA/Grassroots C, Grassroots D) lub 2 punkty (UEFA PRO).
5Jaka będzie tematyka KWOSP?
Tematyka każdej edycji KWOSP będzie określana z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas V edycji wątkiem przewodnim będzie ANALIZA Z WYKORZYSTANIEM BAZ.
6Co to jest after party?
Po wykładach w ramach KWOSP chcemy spotkać się w mniej formalej atmosferze. Wszystkich przybyłych zapraszamy serdecznie na after party, na którym obligatoryjnie pojawią się również prelegenci Kongresu. Będziemy mieli okazję podyskutować przy piwie i spędzić miło czas. Koszt wstępu na after party to 30 złotych, z czego część tej kwoty do wykorzystania będzie przy barze.
7Ile kosztuje bilet na Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim?
To zależy. Od tego, kiedy kupujesz bilet. Najtańsze bilety są oczywiście dostępne w przedsprzedaży. Zawsze cenić będziemy tych, którzy najbardziej ufają nam i naszym inicjatywom.
8Co wchodzi w cenę biletu na KWOSP?
Ze swojej strony zapewniamy nie tylko udział w Kongresie, ale i certyfikat dla każdego uczestnika, pakiet materiałów szkoleniowych, wodę, kawę i przekąski podczas przerwy kawowej oraz zniżkę na parking.
9Chcę kupić więcej biletów. Czy mogę liczyć na rabat?
Tak. Kupując bilet grupowy (minimum 5 osób) możesz zaoszczędzić pieniądze. Bilet grupowy jest tańszy o 30 zł także w przypadku 5 uczestników oszczędzasz 150 zł.
10Zakupiłem bilet na KWOSP. Czy mogę go zwrócić?
Niestety, ale zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi. Ponieważ czas i miejsce naszego Kongresu są ogłaszane z wyprzedzeniem, natomiast liczba miejsc jest ograniczona, zaś chętnych jest zwykle więcej, musimy zadbać o odpowiednią frekwencję i umożliwienie udziału wszystkim zainteresowanym, podczas gdy każdorazowa rezerwacja wiąże się z jednoczesnym zablokowaniem miejsca innym osobom. W związku z powyższym prosimy o rozwagę i zastanowienie się przed zakupem biletu. Równocześnie informujemy, że w przypadku odwołania wydarzenia, bądź zmiany jego terminu organizator, na wniosek uczestnika, zwróci mu koszty zakupu biletu.
11Zmieniłem plany. Czy może za mnie do Wrocławia przyjechać ktoś inny?
Tak, ale tylko jeżeli spełni określone warunki. Przy I KWOSP spotkaliśmy się z osobami, które czuły się skrzywdzone, gdyż zakupiły bilet w późniejszych fazach sprzedaży, a niektórzy, na kilka dni przed Kongresem, odkupowali wejściówkę od znajomego, który w przedsprzedaży skorzystał z najniższej ceny. Jeżeli chcesz zmienić nazwisko posiadacza biletu, masz takie prawo do środy 13 grudnia. W takim przypadku jednak, nowo zgłoszony uczestnik musi pokryć różnicę w cenie biletu, względem obowiązującej w dniu zmiany (czyli: aktualna cena minus cena, za którą bilet został zakupiony). Jeżeli bilet zakupiony był w ostatniej fazie sprzedaży - nie trzeba więc niczego wyrównywać. Wystarczy e-mail na z nowymi danymi (imię, nazwisko, adres e-mail) oraz informacją za kogo pojawi się ta osoba. W przeciwnym przypadku do maila należy dołączyć potwierdzenie przelewu na dane, które uzyskać można kontaktując się z nami. Oczywiście wiadomość o zmianie nazwiska wysłana musi być z adresu tego, kto wykupił wcześniej bilet, a nie może się na KWOSP pojawić.
12Gdzie mogę znaleźć nocleg w atrakcyjnej cenie?
Dla uczestników KWOSP przygotowaliśmy specjalne zniżki na noclegi w hotelu Premiere Classe* i hotelu Campanille***. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj: https://bit.ly/Nocleg_KWOSP2023
13Masz problem z zakupem biletu na KWOSP? Chciałbyś o coś dopytać?
Pisz śmiało na . Na pewno odpowiemy, a postaramy się, by zrobić to jak najszybciej.

KONTAKT

FUNDACJA EKSTRATRENER,
BULWAR DEDALA 21/3 WROCŁAW,
POLSKA
T: +48 662 273 901 PRZEMEK
T: +48 507 158 017 PAWEŁ
M:
 

KUP BILET